Klientai

lcc

LCC tarptautinis universitetas yra Lietuvoje ir užsienyje pripažinta aukštoji mokykla, vykdanti pirmosios ir antrosios pakopos studijas, paremtas artes liberales modeliu.

LCC
http://www.lcc.lt/
Pakmarkas2

Lipnių etikečių, pakuočių spauda; pakavimo ir ženklinimo įrenginių prekyba; pakavimo medžiagų prekyba; pavarų ir automatizacijos elementų prekyba.

Pakmarkas
http://www.pakmarkas.lt/
siluma

UAB „EKO2ŠILUMA“ – vienintelis oficialusis “MITSUBISHI ELECTRIC” atstovas Lietuvoje, ambicinga ir technologinėms inovacijoms neabejinga įmonė, siekianti, kad klientą “MITSUBISHI ELECTRIC” produkcija pasiektų net atokiausiose šalies vietovėse.

Eko2šiluma
http://www.eko2siluma.lt
Magelanas

Esame nauji žaidėjai Lietuvos turizmo rinkoje. Siūlome mažiau tradicinius, turizmo čiuptuvų neapraizgytus kraštus, vietas, kur galima pajusti tikrą vietinių žmonių gyvenimą ir vibruojantį pasaulio pulsą. Nuo Filipinų šokoladinių kalvų iki Brazilijos džiunglių, nuo Gruzijos vyno rūsių iki Šri Lankos šventyklų. Lietuviai – keliaujanti, tyrinėjanti tauta, todėl esame pasiruošę kartu su jumis atverti paslapties skraistę ir palikti saugų uostą, pasinerdami į margo pasaulio siūlomus nuotykius ir galimybes.

Magelano kelionės
http://www.magelanokeliones.lt
kuponai

Kuponai.lt kasdien duoda po vieną pagrindinį fantastišką pasiūlymą: nuolaidą iki 90% vietiniame restorane, autoservise, teatre, parduotuvėje ir dar daug kur kitur.

Kuponai.lt
http://www.kuponai.lt